Zoek vacatures

Bekijk alle vacatures

Laatste vacatures

Welkom bij jobbuilders

Jobbuilders is een Werving & Selectie bureau. Wij bemiddelen in vaste banen en brengen talenten en bedrijven bij elkaar.

Zoek je een nieuwe baan en ben je toe aan de volgende stap in jouw carrière? Dan ben je bij Jobbuilders aan het juiste adres!

Als Talent Acquisition specialist helpen wij bedrijven met het invullen van hun openstaande posities en helpen wij onze kandidaten met het vinden van de leukste banen.

Together we build a future!

Werving & Selectie

Executive Search

Wij hebben de kennis, het netwerk en ons grote bestand met kandidaten voor het werven van potentiële medewerkers voor uw organisatie…

Detachering

Werving en Selectie

Als u een professional aan uw organisatie wilt binden maar deze persoon niet direct in dienst wilt nemen dan kunt u kiezen voor een DetaVast constructie…

Uitzenden

Uitzenden

Wij hebben een groot bestand van gemotiveerde kandidaten die snel ingezet kunnen worden. U krijgt een snelle oplossing voor uw personeelsvraag..

Payrollen

Payrolling

Wij nemen u alle werkzaamheden rondom contracten, verloning en administratie uit handen zodat u zich kunt richten uw onderneming…

Onze consultants

  • Michiel Kok
    "Recruitment Consultant"

    E michiel@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-24690394
    Li Bekijk profiel
  • Odrik Fiedler
    "Recruitment Consultant"

    E odrik@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-24526479
    Li Bekijk profiel
  • Eva van Poorten
    "Recruitment Consultant"

    E eva@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-46016971
    Li Bekijk profiel
  • Tom Stellingwerf
    "Recruitment Consultant"

    E tom@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-52686498
    Li Bekijk profiel
  • Ryan Saheblal
    "Recruitment Consultant"

    E ryan@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-36361404
    Li Bekijk profiel
  • Michelle van den Eijnde
    "Recruitment Consultant"

    E michelle@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-10411861
    Li Bekijk profiel
  • Glenn Geefshuijsen
    "Recruitment Consultant"

    E glenn@jobbuilders.nl
    T 085-4890300
    M 06-57886708
    Li Bekijk profiel